Faq

The risk of serious injury can result from not adhering to the safety instructions. Before entering the facility, all visitors are acquainted with the safety instructions and by entering the facility, they have agreed to adhere to them.

I HAVE READ AND AGREE WITH THE STATED SAFETY REGULATIONS AND I WISH TO MAKE A BOOKING

Místa si určitě zarezervujte na našich webových stránkách v rezervačním systému. Po úspěšném ukončení rezervace obdržíte potvrzující email. Obzvláště o víkendech je rezervace nutná. Pokud přijdete bez rezervace, tak hrozí, že budeme mít plno a do areálu Vás nepustíme.

You can find us at Ringhofferova 1, Prague 5, Zličín. You can comfortably get here by car, public transport or by foot.

• By car – We are located in the “Pražská správa nemovitostí” facility. The building has a big green sign with the letters “PSN”. Don’t worry about the gate, pass by the security booth into the facility. Once inside the facility, you can comfortably park in the marked car park for JumpArena – watch for signs. Or you can leave your car in the paid car park on Ringhofferova street, where we also have some parking spots reserved.
• Public transport – from the Zličín metro station, approx. 300 m to the PSN facility (formerly ČKD). Past the security booth, follow the signs for another approx. 300 m and you will arrive at your destination.

Máme několik málo omezení, při kterých jde hlavně o Vaši bezpečnost a bezpečnost dětských návštěvníků. • Děti do 110 cm mají vstup zakázán, skákat mohou pouze v neděli od 10:00 – 11:00. Tato hodina je vyhrazena pouze rodinám s dětmi do 140 cm. • Váhový limit pro vstup na trampolíny je maximálně 130 kg • Pro skákání zvolte pohodlné sportovní oblečení, skákání v džínách není povoleno. V případě potřeby je možné zapůjčit si u nás na recepci kraťasy a tričko • Vstup je dovolen pouze v ponožkách, klasických, nebo protiskluzových. Protiskluzové ponožky můžete mít své, nebo jsou k zakoupení u nás na recepci. • Před skákáním odložte všechny ostré předměty – opasky, klíčenky, hodinky, prstýnky, náramky, klíče. Nedoporučujeme skákat v brýlích. Za cennosti odložené v šatnách neneseme odpovědnost. • Děti do 15 -ti let nás mohou navštívit pouze v doprovodu dospělé osoby.

It’s all about your comfort and safety. Bring comfortable sportswear. There are changing rooms and showers available to you. For a fee, the front desk offers towel rental.

Ano. V baru nabízíme k jídlu drobné občerstvení a k pití například domácí limonády, balené vody, kávu nebo čaj.

Report your arrival to the front desk as soon as you enter. The staff there will explain everything to you and will direct you to the changing rooms. Before using the trampoline, our staff will train you with regard to the safety instructions and then you will be allowed to use the trampoline. Jumping begins at the top of every hour.

Vstup není omezen věkem, ale výškou, a to do 110 cm. Děti pod 110 cm nás mohou navštívit každou první skákací hodinu v neděli od 10:00 do 11:00, která je vyhrazena pouze pro rodiny s dětmi do 140 cm. Děti do 15 let by nás měly navštívit v doprovodu dospělé osoby, jelikož je aréna umístěna v průmyslovém areálu.

You can only make bookings for spots online. Admission can only be purchased on site. We accept cash, credit/debit cards or meal tickets.

If you want to cancel your booking, use the link for cancelling the booking in the confirmation email you received. If you wish to change your booking, please call the arena or write us an email.

Doporučujeme, dostavit se alespoň 20 minut před začátkem Vaší hodiny. Můžete se v klidu převléknout, připravit se na skákání a před celou hodinou probíhá bezpečnostní instruktáž.

Admission is always valid for one hour, but you can jump for more hours, one after another. It is not possible to jump for only 30 minutes.

Ano. V šatnách máme jak uzamykatelné skříňky, tak sprchy. Zámeček můžete mít svůj, nebo jsou k dispozici za vratnou zálohu na recepci.
Jump Arena se nachází v průmyslovém areálu, proto je nutné, aby děti do 15 - ti let přišly v doprovodu dospělé osoby. Návštěvníci jsou povinni řídit se pokyny osob na vrátnici, udržovat v areálu pořádek a své psy mít na vodítku

Nenašli jste otázku, napište nám.