Kroužek skákání

Image alt text.

Do kurzu již není možné se zapojit, děkujeme za pochopení. 


Baví Vás skákání a chtěli byste se naučit nové akrobatické kousky, třeba salto, vruty, nebo se chcete naučit jenom základy skákání na trampolínách? Přímo pro Vás, ať už jste začátečníci nebo pokročilí, jsou v JumpParku Zličín připravené lekce s trenéry!


Jak bude kroužek probíhat?
Jedná se o 17 lekcí, první hodina proběhne v týdnu od 19.2., poslední v týdnu od 10.6. Děti v kurzu jsou rozděleny podle výkonnosti a věku. Kroužky vedou naši trenéři, kteří mají několikaletou praxi. Cena kurzu je 5800,- Kč.

Aktuálně otevíráme kroužky v následujících termínech:

Pondělí – kurz povede trenér Jakub – max. 10 dětí ve skupině
16:00 – začátečníci a mírně pokročilí 7–9 let
17:00 – začátečníci a mírně pokročilí 9 - 11 let
18:00 – pokročilí 11-13 let
19:00 - pokročilí 13 a více let


Úterý - kurz povede trenér Kriatian - max. 10 dětí ve skupině
16:00 - začátečníci 6 - 8 let
17:00 – začátečníci 8 - 11 let
18:00 – začátečníci a mírně pokročilí 10 – 12 let


Středa – kurz povede trenér Magi – max. 10 dětí ve skupině
16:00 - začátečníci a mírně pokročilí 8 - 10 let 
17:00 – začátečníci a mírně pokročilí 10–12 let - KURZ OBSAZEN
18:00 – pokročilí 12 a více let 

Čtvrtek - kurz povede trenérka Majda - max. 10 dětí ve skupině

17:00 - začátečníci a mírně pokročilí 8 - 10 let

18:00 - mírně pokročilí 11 - 14 let


Přihlášení na kurz od 25.1.
Napište nám na naši mailovou adresu krouzek@jumppark.cz nebo zlicin@jumppark.cz nebo volejte na číslo +420 735 123 065. Napište nám, o jakou pobočku máte zájem, o jaký den a čas máte zájem. Do mailu uveďte jméno a věk dítěte, mailový a telefonický kontakt na zákonného zástupce.

Podmínky kurzu
Počet lekcí
Kurz má celkem 17 lekcí.
Evidence lekcí - Na recepci vedeme evidenci docházky. Počet zameškaných lekcí Vám rádi kdykoli sdělíme.
Co s sebou na kroužek
Na kurz mají děti mít s sebou sportovní oblečení, pití. Na první lekci dostanou děti zdarma protiskluzové ponožky, pokud je ale na některou lekci zapomenou, tak musí dokoupit za 60,-Kč na recepci.
Odpadlá lekce
V případě absence trenéra děláme vše pro to, aby kroužek neodpadl a byl zajištěn zastupující lektor. V případě odpadnutí lekce se ukončení kroužku posouvá o týden dále, lekce se nahrazuje. O náhradním termínu kroužku či prodloužení lekcí budete informováni prostřednictvím zaslaného e-mailu, informace bude dětem předána také trenérem na kurzu.
Zameškané lekce
Kompenzujeme maximálně pět (5) zameškaných lekcí a to volnými vstupy k nám do parku. Pokud lekcí zameškáte více, dostanete pět volných hodinových vstupů. O volné vstupy za zameškané lekce si musí mailem (na adresu letnany/jarov/zlicin@jumppark.cz) požádat zákonný zástupce dítěte kdykoli mezi 9.6 a 30.6. Poukazy Vám budou připraveny k vyzvednutí na recepci parku. Pozdější žádosti o nárok na vystavení volných vstupů za neprochozené lekce budou zamítnuty. Je zakázané nahrazovat si zameškané lekce na jiných kurzech. 
Odhlášení z kurzu či jeho zrušení
Po prvních dvou lekcích Vám v případě nespokojenosti peníze vrátíme na účet. Minimální počet dětí přihlášených na kurz pro otevření jsou čtyři děti. Pokud se kapacita kurzu nenaplní, nabídneme přeřazení na jiný kurz nebo Vám celou částku vrátíme.
Storno poplatky
Pokud se z kurzu odhlásíte ještě před jeho začátkem, účtujeme si storno poplatek. V případě odhlášení se z kurzu do 7 dnů před jeho začátkem, upozorňujeme na storno poplatek 50% částky kurzu.
Další informace
Je zakázané, aby děti chodily na trampolíny bez přítomnosti trénera před začátkem své lekce. Pokud bude některé z dětí narušovat průběh lekcí, nebude respektovat trenéra a nebo zaměstnance parku, vyhrazujeme si právo takové dítě z kurzu vyřadit, částku za neprochozené lekce vrátíme. Prosíme rodiče dětí, aby nás při přihlášení informovali o zdravotním stavu dětí a předali nám všechny informace, které bychom měli o dětech vědět. Platbu kurzu požadujeme před začátkem kurzu.
Podmínky pro zpracování osobních údajů
Přihlášením na kurz uděluje rodič souhlas se zpracováním svých osobních údajů a osobních údajů dítěte (dále jen „Osobní údaje“). Správcem těchto osobních údajů je společnost JumpPark s.r.o.., IČ: 03479897.
Souhlas se zpracováním osobních údajů může rodič nebo zákonný zástupce kdykoliv odvolat.
Osobní údaje budou zpracovávány výhradně pro účely plnění smluvních závazků společností JumpPark vůči rodičům, pro účely zasílání obchodních sdělení a pro jiné marketingové účely společnosti JumpPark (tj. především pro účely zasílání zpráv lektorů rodičům o činnosti dítěte na kroužku, zasílání informací rodičům o akcích pořádaných kroužky, o potřebných pomůckách na kroužky atd.). JumpPark neposkytne shromážděné osobní údaje bez souhlasu rodiče třetí osobě. Osobní údaje klientů budou uchovány pouze po dobu, která je nezbytná k účelu jejich zpracování.