Kroužek skákání

Image alt text.

Lekce akrobacie 
Baví Vás skákání a chtěli byste se naučit nové akrobatické kousky, třeba salto, vruty, nebo se chcete naučit jenom základy skákaní na trampolínách? Přímo pro Vás, ať už jste začátečníci nebo pokročilí, jsou v JumpAreně na Zličíně připravené lekce s trenéry!

Jak bude kroužek probíhat? 

Jedná se o 16 lekcí, první hodina proběhne první týden v říjnu, poslední na konci ledna. Děti v kurzu jsou rozděleny podle výkonnosti a věku.  V pondělí a ve středu proběhnou lekce pro úplné začátečníky - od 16:00 pro děti od 5 - 8 let, od 17:00 pro děti mezi 9 - 10 lety a od 18:00 pro děti starší 11 -ti let. V úterý a ve čtvrtek proběhnou lekce pro pokročilé skokany. Děti, které ovládají základy skákání a umí salto dopředu na nohy. Pokročilí - od 16:00 pro děti od 5 - 8 let, od 17:00 pro děti mezi 9 - 10 lety a od 18:00 pro děti starší 11 -ti let.

Kdo kurz povede

Kroužky vedou naši trenéři, kteří mají několikaletou praxi. Pondělní  a úterní kroužek povede trenér David, kroužek ve středu trenér Magi. Ve čtvrtek povede kroužek trenérka Adéla.  

Kurz v pondělí od 16:00 a 18:00 je již obsazen.  Kurz v úterý od 16:00 je již obsazen. 

Podmínky kurzu

Cena kurzu je 4800,- Kč, jedná se o 16 lekcí od října do ledna.  Pokud byste se chtěli přihlásit v průběhu pololetí, kontaktujte nás na emailu: info@jumparenazlicin.cz nebo na telefonním čísle +420  735 123 065, pokud bude místo v kurzu, vypočítáme cenu proporčně z výukových hodin. Kurz je možné navštěvovat jednou týdně, rezervace pouze jedné hodiny není možná. Částka se platí před začátkem kurzu. Po prvních dvou lekcích možnost vrácení peněz. 

Zameškané hodiny není možné si nahrazovat v jiných kurzech a to z kapacitních důvodů! Není možné za přihlášeného skokana posílat náhradního na jednotlivé lekce! Nahradíme Vám dvě předem omluvené zameškané lekce! Dvě náhradní hodiny za zameškané kurzy proběhnou po skončení kurzu, během prvních dvou týdnů v únoru. 

Přihlášení na kurz

Napište nám na naši mailovou adresu  info@jumparenazlicin.cz nebo volejte na číslo +420 735 123 065.  Napište nám, o jaký den a čas máte zájem. Do mailu uveďte jméno dítěte, mailový a telefonický kontakt na zákonného zástupce. 

Těšíme se na Vás!!!