Narozeninové oslavy

Image alt text.

Chcete uspořádat netradiční narozeninovou oslavu, kterou Vám budou všichni závidět? Neváhejte a napište nám na zlicin@jumppark.cz !

Jak narozeninová oslava probíhá?

  • Oslava trvá dvě hodiny (čas na skákání včetně oslavy) - zda budete skákat hodinu a hodinu budete u stolu slavit, nebo hodinu a půl skákat a poté budete třicet minut u stolu je na Vás.

  • Rezervace stolu na 2,5 hod. (od xx:45 do xx:15)

  • Povinné jsou protiskluzové ponožky - k zakoupení na recepci za 60,-Kč

  • Cena 520,- Kč na osobu (po - čt)/570,- Kč na osobu (pá - ne)

  • V případě zájmu o tříhodinovou verzi oslavy je cena 700,- Kč na osobu (po - čt)/750,- Kč (pá - ne) (posezení na 3,5 hod.)

Co si mohu přinést?

Můžete si přinést dort. Také výzdoba stolu je zcela ve Vaší režii. Naší podmínkou je však nákup ostatních nápojů a občerstvení u nás na baru. 

Nabízíme základní sortiment balených nápojů, děláme vynikající domácí limonády, máme také několik druhů dětského šampaňského.

Co ještě nabízíme?

Nabízíme možnost skákání s jedním z našich trenérů, který děti provede celým areálem, může si s nimi zahrát různé hry a  nebo je například může naučit salto, nebo nějaký jiný trik. Cena za jednoho trenéra na jednu hodinu je 700,- Kč. 

Pro děti do 10 let trenéra doporučujeme z důvodu lepší organizace. Ve všední dny Vám však přítomnost trenéra nemůžeme garantovat.
O objednávce trenéra nás prosím informujte nejpozději týden dopředu.

Je možné objednat si na oslavu catering, který zajišťujeme z blízké restaurace. Nabídku Vám v případě zájmu zašleme na Váš e-mail. Minimální hodnota objednávky je 1200,- Kč.

Rezervaci na narozeninovou oslavu doporučujeme dělat alespoň čtyři týdny dopředu, zejména se to týká víkendových termínů a termínů v pátek odpoledne. 

Máme pro Vás i pozvánku.