Narozeninové oslavy

Image alt text.

Chcete uspořádat netradiční narozeninovou oslavu, kterou Vám budou všichni závidět? Neváhejte a napište nám na zlicin@jumppark.cz !

Jak narozeninová oslava probíhá?

Nejdříve se skáče, potom se slaví. Můžete skákat jednu, nebo i více hodin, to zálež,í pouze na Vás. Od nás máte zarezervované posezení u narozeninových stolů po celou dobu skákání + 50 minut po doskákání dětí, abyste si u nás mohli popřát, předat dárky a sníst dort.

Co si mohu přinést?

Můžete si přinést dort i vlastní občerstvení. Také výzdoba stolu je zcela ve Vaší režii. Naší podmínkou je však nákup nápojů na našem baru.

Nabízíme základní sortiment balených nápojů, máme také několik druhů dětského šampaňského.

Co ještě nabízíme?

Nabízíme možnost skákání s jedním z našich trenérů, který děti provede celým areálem, může si s nimi zahrát různé hry a  nebo je například může naučit salto, nebo nějaký jiný trik. 

Máme pro vás i pozvánku.

Cena za skákání s trenérem se odvíjí podle počtu osob, 4 - 6 dětí 299,- Kč na osobu, 7 - 15 dětí 259,- Kč na osobu, 15 a více 219,- Kč na osobu (vstup + trenér).

Pro děti do 10 let trenéra doporučujeme, z důvodu lepší organizace. Ve všední dny Vám však přítomnost trenéra nemůžeme garantovat.
O objednávce trenéra nás prosím informujte nejpozději týden dopředu.

Je možné objednat si na oslavu catering, který zajišťujeme z blízké restaurace. Nabídku Vám v případě zájmu zašleme na Váš email. Minimální hodnota objednávky je 1500,- Kč.

Rezervaci na narozeninovou oslavu doporučujeme dělat alespoň měsíc dopředu, zejména se to týká víkendových termínů a termínů v pátek odpoledne.