Školní skupiny

Image alt text.

Hledáte něco nového, atraktivního, co by Vaše žáky opravdu bavilo a ještě by si přitom zasportovali? Navštivte s Vaší třídou náš JUMP PARK ZLIČÍN! Cena pro školní skupiny je dohodou. Zvýhodněné vstupné pro školy platí každý všední den mimo státních svátků, od 10:00 do 15:00. Minimální počet žáků pro uplatnění slevy je deset. Zaskákat si mohou samozřejmě i učitelé. Na každých deset žáků skáče jeden učitel zdarma.

Školní sleva nebude poskytnuta skupinám, které ji nebudou mít domluvenou dopředu. 

 

https://www.jumppark.cz/

Přemýšlíte, čím udělat vašim žákům na konci školního roku radost? Chcete se jim co nejvíce přiblížit? Udělejte dojem a vezměte je do trampolínového parku.

Kam s třídou na konci školního roku?

Chcete udělat skvělý dojem na svoje žáky a připravit jim ohromné překvapení, kterým se stanete “cool?“ Školní rok se kvapem blíží ke konci a vy jako správné školy a třídní učitelé zajisté přemýšlíte nad tím, jak vašim žákům udělat co největší radost a odměnit je za měsíce skvělé práce a usilovnosti.

Zkuste se na to dívat jejich očima a hned zjistíte, co děti zbožňují a jak vypadá ten jejich svět. Mají totiž v každém věku rády nejen překvapení a zábavu, ale jsou také neustále v pohybu a milují volnost. A přesně tato kritéria dokonale splňuje JumpPark – trampolínová aréna s pobočkami v Praze a v Brně.

A jaká zábava na vás a vaše žáky čeká?

Čeká na vás obrovský prostor plný moderních atrakcí určených ke skákání a co je největším plus, že se na nich můžete společně s dětmi vyřádit i vy dospělí.

O nekonečné skákání se postarají nejen klasické trampolíny, ale i mnohem složitější atrakce, které vás i děti okamžitě začnou bavit a bude těžké je opustit.

Můžete začít třeba atrakcí FreeJump, která má pro vás a děti připravených 60 minut skvělé zábavy a maratonu skákání od vybíjené až třeba po koule nebo Slackline.

Nebo můžete dát přednost jednotlivým atrakcím, jako jsou Bigairbag, které nabízí skákání rovnou z výšky a společně si aspoň na chvíli užijete stav beztíže nebo atrakci Battle Beam, při které si děti, ale i společně s vámi užijí spoustu legrace a ještě si mezi sebou zasoupeří s molitanovými palicemi v ruce a stáním na kladině.

Jako další překvapení, které v dětech okamžitě vyvolá touhu po vyzkoušení, je Slackline neboli provazolezectví a tvrdých pádů se rozhodně nemusíte bát, protože děti spadnou do měkké molitanové jámy.

A co potom vyvolá v dětech taková atrakce jako je Twistladder? Princip atrakce spočívá v jednoduchém lanovém žebříku pověšeném vodorovně ve vzduchu a po něm se třeba ručkováním musí děti dostat z jednoho konce na druhý. A případný pád je opět do velice příjemné molitanové jámy.

Ještě pořád se vám to pro vaše nevyřáděné žáky zdá málo?

Žádný problém, protože na ně čekají ještě další a další skákací atrakce a můžou si tak zařádit třeba uprostřed Living Table Football, vyzkoušet Tower pyramidu, Mouse Trap, Big Roll, BounceBall – koule či si zahrát skákací basketball nebo vybíjenou a mnoho dalšího.

A když dostanou děti hlad nebo žízeň, tak k dispozici je i občerstvení, v kterém najdete všechno.